Egro'nun Öne Çıkan Hizmetleri
Uzman olduğumuz konularda verdiğimiz hizmetler ile değer katıyoruz

Hizmetler

Teknik Servis

Sizin için en uygun makine ve ekipmanları belirleyerek makine kurulumu ve kullanımı üzerine eğitimler vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuzda makinelerle ilgili teknik servis ve kahve ile ilgili genel eğitimleri de yine bu konsept ile birlikte ücretsiz sunmaktayız. Egro Coffee Systems ailesi olarak, Türkiye genelinde uzun yıllardır başarılı ve kaliteli teknik hizmet tarafımızdan sunulmaktadır. Alanında uzman teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimizin sorunlarına hızlı ve etkin çözümler geliştiriyoruz.

Bildirilen arızanın 24 saatte çözüleceğini sözleşmeyle garanti etmekteyiz. Arızanın yerinde giderilemediği durumlarda yedek makine hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Barista Eğitimi

Yenilikçi yapımız ve sürekli genişleyen satış ağımızla sektörün öncüsü haline gelen Egro Coffee Systems ailesi olarak şirket, otel, kafe ve restoranlarınızda kahve noktaları oluşturarak Egro konseptiyle kahve ihtiyacınızı eksiksiz ve mükemmel bir şekilde karşılamaktayız. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uzman ekibimizle kahve, kahve yapım metotları, makine ekipman kullanımı, kahvenin sunumu gibi konularda sertifikalı eğitim vermekteyiz.

Egro Coffee Bir Enka Civata Kuruluşudur.